Prekių keitimas/grąžinimas

Pirktas prekes el. parduotuvėje per 14 dienų galite gražinti arba pakeisti į kitą norimą analogišką prekę.

Jei internetu pirkta prekė Jums netiko ir norite ją grąžinti arba pakeisti į kitą prekę, tuomet per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos informuokite mus apie tai el. paštu info@zipzip.lt elektroniniame laiške turi būti nurodytas užsakymo numeris ir kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti.

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurią prekę Jūs galite:

Pirkėjas, elektroniniu paštu info@zipzip.lt atsiuntęs pranešimą dėl prekės grąžinimo ar keitimo, per 24 val. gauna prekės grąžinimo/keitimo prašymą, kurį privalo užpildyti ir kartu su preke registruota siunta Lietuvos pašte ar LPexpress terminale išsiųsti nurodytu adresu.

Keičiamos ar grąžinamos kokybiškos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

ZIPZIP.LT internetinės parduotuvės administracija, gavusi keičiamą ar grąžinamą prekę per 3 darbo dienas nuo jos grąžinimo dienos, įsipareigoja, jei prekė atitinka keičiamos ar grąžinamos prekės kriterijus, pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Pastaba: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas. Pristatymo mokestis ir paslaugos "Apmokėk atsiimant prekę" mokestis Pirkėjui negrąžinamas ir nekompensuojamas.

Prekių grąžinimą reglamentuojantys teisės aktai:

Prekių grąžinimas galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.
Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Klientas netinkamos kokybės prekes gali grąžinti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo mėn. 15 d. LR Ūkio Ministro įsakymu Nr. 4-243“.